Parzyszek: Górnik nie jest łatwym przeciwnikiem

sports news

– Dla takich meczów się żyje, ale też staram się tonować te nastroje i powtarzam sobie, że stawką jak przy każdym spotkaniu są tylko trzy punkty, nic więcej – powiedział przed derbowym meczem z Górnikiem Zabrze, piłkarz Piasta Gliwice, Piotr Parzyszek.

– Oczywiście, każdy chce wygrać derby, to jest coś naturalnego. To mecz szczególnie ważny zarówno dla kibiców, jak i dla nas, bo nam również zależy na wygranej. Istotne, aby zachować chłodną głowę i dobrze po piłkarsku rozegrać to spotkanie. Wiadomo, że Górnik nie jest łatwym przeciwnikiem i ma określony styl gry. Na pewno będziemy musieli być czujni, bo są niebezpieczni – dodał 26-letni napastnik, w wywiadzie udzielonym redakcji, oficjalnej strony internetowej Piasta.

– Trudno pokusić się o przewidywanie. Z Wisłą wydawało się, że będzie nam trudniej niż jak faktycznie było, dzięki temu dobremu początkowi i szybko strzelonym bramkom. We wtorek może być dużo więcej szachowania, bo zabrzanie prezentują kompletnie inny styl gry niż Biała Gwiazda. Bliżej im do tego, co prezentuje Korona, ale mogą wnieść więcej jakości piłkarskiej – zakończył Parzyszek.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.