Kluby Premier League zgodziły się na wznowienie sezonu

sports news

Kluby Premier League zgodziły się na wznowienie sezonu za trzy tygodnie. Pierwsze mecze mają zostać rozegrane 20 czerwca.

Sezon został zastopowany na początku marca z powodu pandemii koronawirusa.

Kluby w zeszłym tygodniu wróciły do treningów grupowych, jednak póki co gwiazdy Premier League mogły ćwiczyć w zaledwie pięcioosobowych grupach.

Podczas wtorkowej telekonferencji wydano zgodę na powrót do treningów kontaktowych i wszystkie ekipy mogły ćwiczyć już w pełnych składach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.