Majecki wrócił do treningów

sports news

Bramkarz Legii Warszawa – Radosław Majecki wrócił do treningów z drużyną po ostatnim urazie biodra – poinformowała oficjalna strona warszawskiego klubu.

Majecki potrzebował odpoczynku i był stopniowo wprowadzany do ćwiczeń. W czwartek po raz pierwszy normalnie pracował z zespołem.

Na początku zajęć z trenerem bramkarzy, Janem Muchą oddzielnie pracowali Wojciech Muzyk i Mateusz Kochalski, zaś Majecki ćwiczył indywidualnie z Krzysztofem Dowhaniem. Były krótkie podania, dalekie wykopy, praca nad precyzją zagrań, doskonalenie gry na przedpolu oraz sprawdzenie refleksu w grze na linii. Kolejnym etapem był trening strzelecki i w tej części zajęć Majecki już popisywał się skutecznymi paradami i interwencjami w grze w powietrzu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Hibernian – Rangers https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-hibernian-rangers-6/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Norrkoping – Malmo https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-norrkoping-malmo/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Newcastle – Brighton https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-newcastle-brighton/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…