Kolar przedłużył umowę z Wisłą Kraków

sports news

Marko Kolar podpisał nowa, półtoraroczną umowę z Wisłą Kraków – poinformował oficjalnie klub z LOTTO Ekstraklasy.

Chorwat w zespole „Białej Gwiazdy” grał od września 2017 roku. Wystąpił łącznie w 15 meczach, w tym 14 razy w Ekstraklasie i raz w Pucharze Polski. Na swoim koncie ma trzy gole i dwie asysty.

Wisła Kraków jest pierwszym zagranicznym klubem Marko Kolara. Wcześniej 23- latek grał w ojczyźnie, m.in. w NK Lokomotiva Zagrzeb, NK Inter Zapresić, czy GNK Dinamo Zagrzeb.

Umowa Chorwata obowiązuje do końca czerwca 2020 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.