Kolejne kluby z Premier League zostaną ukarane zakazem transferowym?

sports news

FIFA w piątek nałożyła zakaz transferowy na Chelsea Londyn na dwa kolejne okienka. „The Sun” informuje, że wkrótce do „The Blues” mogą dołączyć jeszcze przynajmniej cztery inne kluby z Premier League.

Chelsea nie będzie mogła pozyskiwać nowych zawodników w dwóch najbliższych okienkach transferowych ze względu na złamanie międzynarodowych przepisów związanych z transferami i rejestracją zawodników poniżej 18 roku życia. To jednak nie jest koniec dochodzenia w tej sprawie i wkrótce kolejne kluby mogą zostać ukarane jak „The Blues”.

„The Sun” informuje, że najpewniej nie tylko klub ze Stamford Bridge złamał przepisy dotyczące zakontraktowania młodych zawodników. Według informacji brytyjskiego dziennika, podobna kara może zostać nałożona na przynajmniej jeszcze cztery inne angielskie kluby. Ich nazwy na razie nie zostały ujawnione.

Chelsea nie będzie mogła dokonać transferów do klubu latem 2019 roku i w styczniu 2020. Klubowi z zachodniej części stolicy Anglii przysługuje jednak prawo do odwołania się od decyzji światowej federacji piłkarskiej.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.