Konczkowski: Byliśmy do bólu skuteczni

sports news

– Wisła popełniła kilka błędów, co od razu wykorzystaliśmy i to bardzo dobrze o nas świadczy, bo w poprzednich spotkaniach nawet jeśli gra wyglądała nieźle, to skuteczność czasem szwankowała. W meczu z Wisłą byliśmy do bólu skuteczni – powiedział po wygranym 4:0 meczu z Wisłą Kraków, piłkarza Piasta Gliwice, Martin Konczkowski.

– Myślę, że było to zasłużone zwycięstwo. Od samego początku ruszyliśmy jak po swoje i narzuciliśmy swój styl. W defensywie graliśmy bardzo konsekwentnie, nie zostawiliśmy Wiśle swobody w rozegraniu i uważam, że było to bardzo dobre spotkanie całej drużyny – dodał obrońca Piasta.

– W pierwszej minucie padła bramka, a po bodajże dwunastu było już 2-0. Myślę, że ta sytuacja spowodowana pandemią dla wszystkich była dziwna. Tak długiej przerwy chyba nigdy wcześniej nie było. Nawet te zimowe pauzy tyle nie trwały. Początkowo brak treningów, później już w małych grupach to z pewnością było coś nowego zwłaszcza dla sztabu szkoleniowego, który musiał indywidualnie dla każdego rozpisywać zalecenia i zajęcia domowe, co samo w sobie byłe pewnym ograniczeniem. Zawsze towarzyszy temu po takim okresie pewna niewiadoma, ale mamy naprawdę mocny zespół, pewny swoich umiejętności, co pokazaliśmy – zakończył Konczkowski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.