Vuković: Widzę wielką zmianę

sports news

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z wygranej na terenie największego rywala. W ostatnich latach nasze mecze stały się tradycją. Teraz nie było łatwo. Nie zagraliśmy na najwyższym poziomie. Od początku nie mogliśmy złapać właściwego rytmu – powiedział po wygranym 1:0 meczu z Lechem Poznań, trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković.

– To pierwszy mecz w sezonie, w którym nie mieliśmy tak wyraźnej dominacji. Na ogół w takich sytuacjach remisowaliśmy lub przegrywaliśmy. Teraz widzę wielką zmianę i wartość. Jeśli nie wygrywa się w gorszych chwilach, to trudniej szybko osiągnąć wyznaczone cele – dodał szkoleniowiec Legii.

– Wiedzieliśmy, że to będzie tak zwany mecz o sześć punktów. Lech przed meczem wciąż mógł myśleć o walce o mistrzostwo Polski. Ale patrzę na naszą aktualną sytuację. Przed nami dziesięć kolejnych egzaminów w lidze. Liczy się dla nas każdy najbliższy mecz, więc całą siłę musimy teraz skupić na rywalizacji z Wisłą w Krakowie – zakończył Vuković.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.