Konczkowski: Zabrakło nam kropki nad i

sports news

– Zabrakło nam kropki nad i, bo uważam, że większa część spotkania była pod naszą kontrolą. Mieliśmy kilka naprawdę dobrych sytuacji, ale szkoda, że nic nie wpadło. Mamy jeden punkt i jedziemy dalej – powiedział po meczu z Górnikiem Zabrze, piłkarz Piasta Gliwice, Martin Konczkowski.

– Spodziewaliśmy się tego, że Górnik się cofnie i będzie liczył na kontrataki. My graliśmy to co potrafimy i chcieliśmy stwarzać, jak najwięcej sytuacji. Może zbyt mało było stuprocentowych okazji, ale mimo to uważam, że mogliśmy wygrać to starcie – dodał 26-letni obrońca.

– Mam już za sobą wiele pojedynków derbowych. Wcześniej grałem z Górnikiem w barwach Ruchu Chorzów, a teraz Piasta i żadne z tych spotkań nie było łatwe. Przed nami ostatnie spotkanie rundy zasadniczej. Będziemy chcieli je wygrać, aby z jak największą liczbą punktów, rozpocząć zmagania w rundzie finałowej – zakończył Konczkowski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.