Zbozień: Legia się na nas rzuci

sports news

– Możemy się spodziewać, że Legia się na nas rzuci i będzie chciała szybko strzelić gola. Podejrzewam, że tak do tego podejdzie. Nie lubię rozmawiać przed meczem, bo to jest gdybanie. Trzeba wyjść na boisko, pokazać charakter. Łatwo nie będzie, ale jak to mówił “Pudzian”: tanio skóry nie sprzedamy – powiedział w rozmowie z serwisem Legia.Net, Damian Zbozień, przed meczem Arki Gdynia z Legią Warszawa.

31-letni obrońca zapewnił, że on i cała drużyna z Gdyni, nadal wierzy w utrzymanie w PKO Ekstraklasie.

– Trudno być sportowcem i nie wierzyć. Myślę, że nikt broni nie złożył. W takiej sytuacji jesteśmy generalnie prawie co roku. Można powiedzieć, że jesteśmy trochę zaprawieni w bojach. Fajnie ułożyło się to po ostatniej kolejce, bo złapaliśmy kontakt z Wisłą Kraków. Nadzieje zostały wzmocnione. Musimy walczyć do końca. Sporo meczów przed nami, także będzie się trochę działo. Później odbędą się spotkania bezpośrednie w grupie spadkowej. Może się dużo wydarzyć. Trzeba walczyć i mocno wierzyć, że utrzymamy się w lidze – dodał Zbozień.

Początek spotkania Legii Warszawa z Arką Gdynia o godzinie 20:30.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.