Kontuzjowany Golla opuścił zgrupowanie Śląska na Cyprze

sports news

Decyzją sztabu medycznego Wojciech Golla z powodu kontuzji opuści w niedzielę zgrupowanie Śląska Wrocław w Ayia Napie – poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Stoper doznał urazu kolana w drugiej połowie meczu sparingowego z rosyjskim klubem FK Ufa. Obrońca ucierpiał w starciu z jednym z rywali i będzie musiał przejść dokładne badania. Te zostaną przeprowadzone już po powrocie zawodnika do Polski.

Razem z nim do Polski wróci Michał Chrapek. Jego wyjazd był zaplanowany wcześniej. Pomocnik udaje się do kraju ze względu na narodziny dziecka.

Wrocławianie na obozie w cypryjskiej Ayia Napie będą przebywać do środy 29 stycznia. Ekipa z Dolnego Śląska wznowi rundę wiosenną PKO Ekstraklasy w piątek 7 lutego konfrontacją przed własną publicznością z Lechią Gdańsk.

(za slaskwroclaw.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy na dziś? Oto przed Wami!
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Zobaczcie nasze typy na czwartek 20.02.
https://www.youtube.com/watch?v=-mT7kMAbcbc
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙Podcast #kasujemy S01.E51 w Spotify
https://open.spotify.com/episode/1LhBcf0EIkps4LbnXP7ZUc?si=oAqU3-7_RZ2bBKfSk_4_kw

Load More…