Korona Kielce – Śląsk Wrocław – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Korona Kielce – Śląsk Wrocław, czyli pierwsze spotkanie dziesiątej kolejki Ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Gospodarze zdobyli do tej pory zaledwie cztery punkty, co daje im przedostatnią pozycję w tabeli. Wrocławianie są na przeciwnym biegunie, bo z 17 “oczkami” są wiceliderem rozgrywek.

My stawiamy, że w tym pojedynku zobaczymy mniej niż trzy bramki. Sprawdźmy w naszym systemie statystyk ile goli pada w Kielcach w piątkowe popołudnia.

Typy na dziś

Otrzymaliśmy cztery mecze, w których średnio padało 2.25 gola na mecz. Tylko w jednym spotkaniu pokrywano linię 2.5 gola. Śląsk na tym tle wypada bardziej overowy, bo w jego piątkowych meczach na wyjazdach padało aż 3.29 bramki na jedno spotkanie.

Typy na dziś

Oddajmy decydujący głos sędziemu, którym dziś będzie Paweł Gil. Widzimy poniżej, że w zaledwie jednym meczu, który sędziował ten arbiter strzelano więcej niż dwie bramki.

Typy na dziś

W związku z tym stawiamy, że w meczu Korony ze Śląskiem kibice na stadionie i przed telewizorami zobaczą mniej niż trzy trafienia.

Korona Kielce – Śląsk Wrocław, typ: poniżej 2.5 gola, kurs: 1.87.

Teraz u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi aż 600 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…