Korona Kielce skupiona na meczu w Płocku

sports news

W niedzielę piłkarze Korony Kielce wznowią rozgrywki PKO Ekstraklasy, które w połowie marca zostały przerwane z powodu pandemii koronawirusa.

W szeregach żółto-czerwonych panuje pełne skupienie, a zawodnicy w pocie czoła przygotowują się do niedzielnego starcia z Wisłą Płock.

W środowe popołudnie zawodnicy Korony trenowali na boisku przy ul. Kusocińskiego. Zajęcia rozpoczęły się od intensywnej rozgrzewki, przeprowadzonej przez trenera przygotowania fizycznego Michała Dutkiewicza. Po rozgrzewce przyszedł czas na zajęcia z piłkami, podczas których zawodnicy m.in. szlifowali szybkość i celność podań. Na twarzach piłkarzy widać było skupienie przed zbliżającym się spotkaniem, choć nie zabrakło także uśmiechów i wzajemnych żartów.

Niedzielny mecz Wisły Płock z Koroną Kielce rozpocznie się o godz. 12:30.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.