Koronawirus zatrzymał transfer Neymara do Barcelony

sports news

Telewizja Esport 3 poinformowała, że FC Barcelona nie planuje już powrotu Neymara na Camp Nou. Powodem jest pandemia koronawirusa.

Przeprowadzenie transferu będzie niemożliwe ze względu na kryzys finansowy jaki spowoduje koronawirus. Piłkarskie kluby na całym świecie liczą straty i zamiast na dużych transakcjach, skupiają się jak przetrwać.

Neymar grał w Barcelonie przez cztery lata. W 2017 roku został sprzedany do Paris Saint Germian.

Hiszpański klub miał plan, by wykupić Brazylijczyka, bo potrzebuje skutecznego napastnika. Póki co ten transfer jest jednak nierealny.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.