Trincao: Czuję się dumny, że będę grał z Messim

sports news

Przyszły piłkarz Barcelony Francisco Trincao przyznał, że kiedy dowiedział się o zainteresowaniu katalońskiego klubu był bardzo szczęśliwy. – Cała moja rodzina była dumna, że będę grał z Messim – powiedział.

W styczniu tego roku, Barcelona wykupiła Trincao z Bragi za 31 milionów euro, ale do końca tego sezonu 20-letni napastnik miał grać w Portugalii.

– Byłem bardzo dumny kiedy zadzwonili do mnie działacze Barcelony. Nie mogę się już doczekać kiedy ubiorę koszulkę tego klubu i spotkam w szatni piłkarzy, którzy są najlepsi na świecie – cytuje Portugalczyka dziennik „Marca”.

– Ja i moja rodzina jesteśmy dumni, że będę mógł grać razem z Messim, którego uważam, za najlepszego piłkarza świata. Ja jestem zawodnikiem, który ciężko pracuje, jestem mocny psychicznie i zawsze będę szukał okazji do zdobywania bramek i asystowania, aby pomóc mojej drużynie. Jestem dobry w pojedynkach jeden na jednego i uważam, że mój styl gry pasuje do Barcelony – ocenił siebie Trincao.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.