Korun: Obrona tytułu jest trudniejsza

sports news

– Ostatnio byłem na rynku i spotkałem kilku ludzi, którzy mówili, że w tym roku też musimy wygrać ligę – wyznał Uros Korun w rozmowie z oficjalnym serwisem Piasta Gliwice.

Podopieczni Waldemara Fornalika na półmetku rundy zasadniczej zajmują drugie miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy. Obrońcy tytułu tracą punkt do liderującej Legii Warszawa.

– Wiemy, że to nie będzie łatwe. Obrona tytułu jest trudniejsza niż zdobycie go po raz pierwszy. Każdy w szatni powie jednak, że chce być najwyżej, jak tylko się da. Dobrze się czujemy i mamy świadomość, że możemy wygrać każdy mecz, a to jest bardzo ważne. Będzie ciężko zostać ponownie mistrzem, ale dlaczego nie? – stwierdził Słoweniec.

– Chcemy zakończyć ten rok na najwyższej pozycji, jak to tylko możliwe. Jesteśmy wysoko, ale inne drużyny są bardzo blisko. Drużyna po przemeblowaniach gra dobrze, nowi zawodnicy wkomponowali się do zespołu, więc jestem pozytywnie nastawiony – podkreślił podopieczny Fornalika, który sprowadził do Polski żonę i dzieci.

– Zdecydowałem na przyjście to Piasta i byłem przekonany, że nam się powiedzie. Pozytywnie się do tego nastawiliśmy. We wszystkim pomogło też to, że ten pierwszy sezon był znakomity. Grałem i drużyna wygrywała, a to jest zawsze pomocne, gdy przychodzisz do nowego klubu. Atmosfera była bardzo pozytywna, a to udzielało się wszystkim w klubie i w mieście – podsumował Słoweniec.

(za piast-gliwice.eu)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.