Jean Carlos: Widać chęci i motywację. To nam pomaga

sports news

Jean Carlos da Silva Rocha podchodzi z optymizmem do współpracy z nowym trenerem Wisły Kraków Arturem Skowronkiem.

Brazylijczyk zdobył jedną z trzech bramek dla „Białej Gwiazdy”, która wygrała pewnie sparing z Radziszowianką Radziszów.

– Za nami mało czasu z nowym trenerem, ale myślę, że ma on dla nas przygotowane jasne pomysły, przykładowo czy naciskać z przodu czy wywierać presję z tyłu. Widać w trenerze chęci i motywację. To nam pomaga – podkreślił Jean Carlos da Silva Rocha w rozmowie z oficjalnym serwisem trzynastokrotnych mistrzów Polski.

– Zmiany pewnie nie będą drastyczne przez wzgląd na okres czasu, ale widać pomysły pochodzące oryginalnie od trenera. Będziemy się starać zaadaptować się do tej sytuacji w jak najkrótszym czasie, żeby mieć przyswojone jego pomysły na przyszły tydzień – stwierdził napastnik z Kraju Kawy.

– Uwielbiam grać w piłkę i ogólnie dobrze czuję się na boisku. Prawda, lubię grać w środku, ale nie robi mi różnicy, czy wystawia się mnie na lewej stronie czy w strefie środkowej. Jesteśmy zadowoleni z wygranej. Pozwoli nam to ponownie nabrać pewności na następny tydzień, by, jeśli Bóg pozwoli, zdobyć trzy punkty – dodał Brazylijczyk.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.