Kozłowski trzy lata dłużej z Pogonią

sports news

Umowa Kacpra Kozłowskiego z Pogonią Szczecin została prolongowana – poinformował klub z Pomorza Zachodniego na swojej oficjalnej stronie.

Obowiązujący dotychczas kontrakt został przedłużony o rok i będzie ważny przez najbliższe trzy lata.

Urodzony w 2003 roku wychowanek Bałtyku Koszalin przeniósł się do Akademii Pogoni przed czterema laty. W poprzednim sezonie występował w zespołach trzecioligowych rezerw oraz juniorów starszych.

Kozłowski regularnie trenował z pierwszym zespołem i zadebiutował także w Ekstraklasie. W 37. kolejce wszedł na boisko w doliczonym czasie gry spotkania z Cracovią, stając się tym samym czwartym najmłodszych piłkarzem w historii Ekstraklasy.

Podopieczny Kosty Runjaica jest reprezentantem Polski do lat 17. Był także w szerokiej kadrze Polski na MŚ 2019 do lat 20.

(za pogonszczecin.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy