Michelsen z dziką kartą w GP Danii

sports news

Mikkel Michelsen otrzymał dziką kartę na start w Grand Prix Danii – poinformował oficjalny serwis Indywidualnych Mistrzostw Świata.

Zawody na owalu Stadionu Narodowego w Vojens zaplanowano na 7 września.

Trzeci rezerwowy cyklu wcześniej pojawi się również w szwedzkiej Malilli, zastępując podczas sobotniej Grand Prix Skandynawii kontuzjowanego Antonio Lindbaecka.

Michelsen zasłużył na wyróżnienie dobrymi występami w Speedway European Championship oraz w Elitserien i PGE Ekstralidze, gdzie reprezentuje z powodzeniem Speed Car Motor Lublin.

Rezerwowymi podczas wrześniowego GP Danii będą Michael Jepsen Jensen oraz Anders Thomsen. Zawody poprowadzi Craig Ackroyd z Wielkiej Brytanii.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy