Kubacki wygrał w Titisee-Neustadt, Kraft i Kobayashi na podium, Stoch ósmy, Żyła dziewiąty

sports news

Dawid Kubacki zwyciężył w sobotnim konkursie Pucharu Świata w Titisee-Neustadt.

Triumfator ostatniej edycji Turnieju Czterech Skoczni stanął na podium siódmy raz z rzędu. Drugi był Austriak Stefan Kraft, a trzeci Japończyk Ryoyu Kobayashi.

Kubacki osiągnął 140,5 m oraz 141,0 m. Pierwszą odległość Polaka powtórzył Kraft, ale Austriak w drugiej serii skoczył 135,5 m.

Kobayashi natomiast dwukrotnie doleciał do 138,5 metrów. Ósme miejsce wywalczył Kamil Stoch (137,5 m i 135,5 m), a dziewiąty był Piotr Żyła (134 i 136 metrów).

Do drugiej serii nie zdołali się przebić Aleksander Zniszczoł, który zajął 34. miejsce, Stefan Hula, który był czterdziesty oraz Maciej Kot, który ostatecznie był dopiero 46.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.