Kubera: Kadra to inny rodzaj emocji

sports news
Oceń

Dominik Kubera nie kryje dumy z kolejnego powołania do reprezentacji Polski.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Żużlowiec Fogo Unii Leszno niedawno zakończył zgrupowanie kadry w Zakopanem.

– Zakładając kevlar reprezentacji Polski i wyjeżdżając z orłem na piersi na tor wiemy, że robimy to nie tylko dla siebie, ale przede wszystkim dla kraju – wyznał Kubera w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Ekstraligi.

– W zawodach ligowych jeździmy dla klubu, dla kibiców. Zawsze tak samo jest to dla nas ważne. To jest inny rodzaj emocji. Charakter zawodów jest całkiem inny, ciężki nawet do porównania – podkreślił podopieczny Piotra Barona.

– To jest dla mnie wyróżnienie, że już trzeci rok z rzędu jestem w kadrze Polski i chciałbym to kontynuować przez wiele lat – zaznaczył Kubera.

– Spotkaliśmy się i trenowaliśmy z zawodnikami innych dyscyplin sportu. Duże wrażenie zrobiło spotkanie z pływakami paraolimpijczykami. Mieliśmy też okazję zagrać mecz z piłkarkami ręcznymi. Dobrze jest poznać sport od tej drugiej, praktycznej strony, poszerzyć horyzonty i nie być zamkniętym tylko w żużlu. To są kolejne doświadczenia – podsumował Kubera.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Komentarze

Komentarze

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Dołącz do nas na FB