Lucescu nie jest już selekcjonerem Turcji, Gunes zostanie następcą Rumuna

sports news

Mircea Lucescu nie jest już selekcjonerem Turcji – poinformowała narodowa federacja drużyny z Azji Mniejszej.

Kontrakt z 73-letnim rumuńskim szkoleniowcem został rozwiązany za porozumieniem stron.

Następcą Rumuna ma zostać Senol Gunes, dla którego będzie to powrót do pracy z kadrą po piętnastu latach przerwy. 66-latek do końca sezonu pozostanie jeszcze trenerem Besiktasu Stambuł.

Turcję, która jesienią spadła do Dywizji C Ligi Narodów, w marcu czekają spotkania z Albanią i Mołdawią w ramach eliminacji Euro 2020.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.