Kubera drugi w Stralsund, Jakobsen, Skorja i Soerensen w cyklu IMŚJ 2019

sports news

Dominik Kubera wystąpi w cyklu o Indywidualne Mistrzostwo Świata Juniorów 2019.

Wychowanek Fogo Unii Leszno zdobył czternaście punktów w sobotnich zawodach kwalifikacyjnych w niemieckim Stralsund i zajął drugie miejsce. Junior „Byków” przegrał w dodatkowym wyścigu z triumfującym w turnieju Duńczykiem Frederikiem Jakobsenem.

Na podium stanął również Nick Skorja. Słoweniec wywalczył jedenaście punktów i pokonał w drugim dodatkowym biegu Tima Soerensena. Czwarty ostatecznie w zawodach reprezentant Danii także awansował do trzech głównych turnieju cyklu.

Przed rokiem w zmaganiach IMŚJ triumfował Bartosz Smektała. Srebrny medal wywalczył Drabik, który był najlepszy w cyklu w 2017 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.