Kucharczyk i Majecki ćwiczyli indywidualnie na treningu Legii

sports news

Piłkarze Legii Warszawa rozpoczęli kolejny tydzień treningów przygotowujących do wymagających spotkań z Wisłą Kraków i Jagiellonią Białystok – poinformowali mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Cała sesja była otwarta dla przedstawicieli mediów. Indywidualnie trenowali Michał Kucharczyk i Radosław Majecki.

Zajęcia rozpoczęły się od standardowej rozgrzewki i krótkiej przemowy trenera Ricardo Sa Pinto. Później zawodnicy zostali podzieleni na dwie drużyny i rozpoczęli grę polegającą na wymianie podań i utrzymaniu się przy piłce.

Następnie zadaniem piłkarzy było jak najszybsze skonstruowanie akcji i strzelenie gola. Dodatkowo na liniach bocznych i końcowych boiska rozstawiono neutralnych zawodników, którzy podawali do obu drużyn.

Na pełnych obrotach z drużyną trenował Arkadiusz Malarz. Dominik Nagy, który odniósł kontuzję podczas meczu reprezentacji Węgier, przez kilkanaście minut przyglądał się pracy swoich kolegów zza linii bocznej. Poniedziałkowe zajęcia przedwcześnie zakończył Inaki Astiz.

(za legia.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.