Włókniarz pokonał w sparingu Wybrzeże, komplet Żagara

sports news

forBET Włókniarz Częstochowa pokonał przed własną publicznością Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47:31 w sparingu rozegranym na obiekcie „Lwów”. Zawody zakończony po trzynastym wyścigu.

Bezbłędny na torze czterokrotnych mistrzów Polski był Matej Żagar. Słoweniec trzykrotnie ustawiał się pod taśmą i trzykrotnie mijał linię mety jako pierwszy.

Po dwa indywidualne zwycięstwa w trzech próbach zanotowali Adrian Miedziński i najlepszy wśród przyjezdnych Krystian Pieszczek. Obaj wywalczyli po osiem punktów, podobnie jak Jakub Miśkowiak, który wystąpił w czterech wyścigach.

Siedem „oczek” zgromadzili Paweł Przedpełski, Michał Gruchalski oraz Kacper Gomólski, który również tylko trzykrotnie pojawił się na torze. Sześć punktów do dorobku gości dorzucił jeszcze Adrian Cyfer.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.