Kuciak: Wisła nie jest jeszcze tak zgrana

sports news

Dusan Kuciak wierzy w plan taktyczny trenera Piotra Stokowca i zwycięstwo Lechii Gdańsk w sobotnim meczu z Wisłą Kraków.

Zespół z Trójmiasta jesienią przegrał z „Białą Gwiazdą” w stolicy Małopolski aż 2:5.

– Na każdy mecz są inne zadania. Trzymamy się razem, zdobywamy punkty i tak ma być jak najdłużej – podkreślił Kuciak w rozmowie z oficjalnym serwisem Lechii.

– To fajne zagrać na zero z tyłu, ale liczą się punkty. Nikt nie obrazi się na wynik 2:1. Dlatego ja zawsze podkreślam, że liczy się drużyna. Nie liczę żadnych serii, ale skupiam się na codziennej pracy, żeby być odpowiednio przygotowanym – stwierdził Słowak.

– Wisła nie jest jeszcze tak zgrana, jest dużo nowych zawodników. My będziemy przygotowani tak, by niczym nas nie zaskoczyli. Ważne są trzy punkty, tak jak w każdym meczu. Teraz wszyscy wiemy jakim zawodnikiem jest Kuba Błaszczykowski, jest największą gwiazdą ligi, ale my nie skupiamy się na nim, skupiamy się na sobie i na naszej grze. Mamy zadania taktyczne, które musimy wykonać – dodał Kuciak.

(za lechia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.