Mróz zamienił Poznań na Jastrzębie

sports news

Marek Mróz został nowym zawodnikiem GKS-u Jastrzębie – poinformował klub z Górnego Śląska na swojej oficjalnej stronie.

Wychowanek Sandecji Nowy Sącz dołączył do pierwszoligowej drużyny na zasadzie wypożyczenia z Lecha Poznań.

Pomocnik ma na swoim koncie Mistrzostwo Polski juniorów młodszych w 2015 roku i Mistrzostwo Polski juniorów starszych w 2018 z ekipą „Kolejorza”.

– Marek to przede wszystkim bardzo dobry technicznie zawodnik. Jego atutem jest gra do przodu, o czym świadczy choćby bramka zdobyta w sparingu ze Stalą Brzeg. Widać po chłopakach szkolonych w dobrych szkółkach piłkarskich, że są przygotowani do dużych obciążeń i są inteligentni – wyznał Jan Woś.

– Żadne ćwiczenie nie sprawi im problemów. I taki właśnie jest Marek. Skromny, dobrze wychowany, z pokorą przyjmuje wszystkie uwagi. Uważam, że ma możliwości, żeby zrobić dużą karierę, zarówno jeśli chodzi o cechy fizyczne, jak i mentalne – dodał drugi trener zespołu z Jastrzębia.

(za gksjastrzebie.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.