Kuciak na dłużej w Lechii

sports news

Lechia Gdańsk oficjalnie poinformowała, że umowa z Dusanem Kuciakiem została przedłużona o kolejny rok i będzie obowiązywała teraz do 30 czerwca 2020 roku.

Dotychczasowy kontrakt wygasał po zakończeniu obecnego sezonu. W związku z zapisami kontraktowymi automatycznie został przedłużona o kolejne dwanaście miesięcy.

Słowak gra w gdańskim zespole od lutego 2017 roku. Trafił do Lechii z Hull City, a wcześniej występował też m.in. FC Vaslui, Legii Warszawa czy MSK Żilina.

Kuciak w barwach Lechii rozegrał do tej pory 80 spotkań.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.