Kumah nowym pomocnikiem Wisły Kraków

sports news

Emmanuel Kumah dołączył do zespołu Wisły Kraków – poinformowali trzynastokrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

19-letni pomocnik przeniósł się pod Wawel na zasadzie wypożyczenia, które będzie obowiązywać do 31 grudnia 2019 roku. Umowa zawiera także opcję transferu definitywnego.

Lewonożny ofensywny rozgrywający może występować także na skrzydle. Zawodnik do tej pory reprezentował barwy ghańskiego Tudu Mighty Jets Accra, do którego trafił jeszcze jako junior. Nowy nabytek „Białej Gwiazdy” jest reprezentantem Ghany do lat 20.

Wypożyczenie Kumaha było możliwe dzięki środkom pochodzącym od Socios Wisła. Stowarzyszenie przekazało klubowi darowiznę, którą otrzymało od kibica „Białej Gwiazdy”, pragnącego pozostać jednak anonimowym.

(za wisla.krakow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.