Kupon na Ekstraklasę na niedzielę 16.07.


Kupon na niedzielne mecze Ekstraklasy zawiera trzy mecze. Ale wróćmy do soboty… Legia… i tyle w temacie wczorajszego kuponu. Nie ma co rozpaczać, tylko spróbujemy grać dalej najbardziej nieprzewidywalna ligę świata.

Stawiamy na wygraną Lecha z Sandecją i powyżej 1.5 gola w meczu. Nie ma co porównywać sobotniej wygranej Górnika z Legią do meczu drugiego z beniaminków. Sandecja gra na wyjeździe i to na naprawdę trudnym terenie. Jak to się mówi po takich meczach? „Zapłaciliśmy frycowe” – zapewne usłyszą dziennikarze po meczu z ust zawodników z Nowego Sącza.

BTS w meczu Arki ze Śląskiem? Tak. Choć przyznamy szczerze, że korciło nas postawić na wrocławian, który poważnie się wzmocnili i prezentowali się dobrze w meczach przedsezonowych. Jednak zostajemy przy BTS.

Zakład bez remisu stawiamy na Jagiellonią w Niecieczy. Czy Termalikę stać na wygraną z Jagą? Naszym zdaniem nie! Czy stać ją na remis? Tak, ale… Jednak Jagiellonia powinna wygrać, mając naprawdę dobry skład i już trzy mecze o stawkę w nogach.

Kurs łączny Kuponu na Ekstraklasę: 4.90.

Kupon zagramy u bukmachera ForBet. Jeśli nie masz jeszcze konta w ForBet – klikaj TUTAJ i zakładaj. Warto posiadać konto u tego buka.