Kupon na niedzielę 22.12. z kursem 5.15.

Kupon na dziś
Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na niedzielę 22. dzień grudnia, którego łączny kurs wynosi 5.15. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

Pierwsze spotkanie na kuponie gramy w Stanach Zjednoczonych i stawiamy, że Pittsburgh Steelers pokonają na wyjeździe New Jork Jets. To oczywiście NFL.

Drugi typ zagramy w Amsterdamie i stawiamy, że Ajax zdobędzie przynajmniej cztery gole w meczu z Den Haag.

Na koniec zaglądamy do NBA i stawiamy dodatni handicap + 3 pkt na Dallas Mavericks w wyjazdowym spotkaniu w Toronto. #kasujemy

Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem będziemy podawali Singla na nocne mecze z NBA. 

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Good luck!

Typy na dziś