Singiel na dziś: Miami Heat – Utah Jazz

Typy na dziś

Typy do Singla na poniedziałek 23. dzień grudnia wybraliśmy z NBA. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

To jest ten czas roku, gdzie piłka nożna przechodzi na kilkadziesiąt godzin w stan uśpienia, dlatego przez kilka kolejnych dni będziemy musieli korzystać z meczów zza oceanu. W związku z tym Singla na dziś zagramy w bardzo przyjemnych okolicznościach przyrody, bo na słonecznej Florydzie, w upalnym Miami.

Typujemy, że miejscowi Heat wygrają z Utah Jazz różnicą przynajmniej czterech punktów.

Jak radzi sobie Miami Heat?

Heat radzą sobie nadzwyczaj dobrze i chyba nikt nie spodziewał się, że w pod koniec grudnia, będą na trzecim miejscu w Konferencji Wschodniej. Ekipa z Florydy wygrała 21 spotkań i tylko w ośmiu musiała schodzić z parkietu pokonana. Obecnie są na serii dwóch wygranych z rzędu.

Jak radzi sobie Utah Jazz?

Jazzmani są na szóstym miejscu na Zachodzie, ale przystępując do spotkania z Heat są na serii aż pięciu wygranych z rzędu. Ostatnie dwa spotkania grali odpowiednio w Atlancie i Charlotte, czyli z drużynami szurającymi po dnie Konferencji Wschodniej. Dlatego te wygrane nas nie dziwią i nie przywiązujemy do nich wielkiej wagi.

Na co postawić i dlaczego?

Naszym zdaniem warto dziś postawić na Miami. Będzie to trzecie z rzędu wyjazdowe spotkanie Utah i po jego zakończeniu gracze wrócą do domu po tygodniowej nieobecności. Często zespoły traktują serie wyjazdowe na zasadzie, wygrać dwa z trzech i będzie dobrze. Do tego dochodzi zmęczenie, podróże spanie w hotelach itp. To praktyczne przesłanki do wygranej gospodarzy. Zobaczmy jak wygląda to statystycznie.

Jazz grając na wyjazdach jako underdog przegrali aż sześć z siedmiu meczów ze średnią różnicą -8.7 punktów. Z drugiej strony Miami grając u siebie jako faworyt wygrali każde z jedenastu takich spotkań ze średnią różnicą 14.5 pkt.

Uważamy, że Miami wygra to spotkanie i pokryje handicap -3.5 pkt.

Słuchaj! Obserwuj nasz profil na Instagramie oraz Twitterze.  Tam wieczorem dodajemy typy z NBA.  Wczorajszy typ na ++++.   ==> Nie zwlekaj! Tylko obserwuj nas, a zaczniesz wygrywać. 

Miami Heat – Utah Jazz, typ: 1 (-3.5 pkt), kurs:  1.78.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Reklama


Typy na rzuty rożne: Ajax – FC Volendam https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-ajax-fc-volendam/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Groningen – Cambuur https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-groningen-cambuur/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Mainz – Borussia Dortmund https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-mainz-borussia-dortmund/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…