Kupon na niedzielę 27.01. z kursem 6.32.

Kupon na dziś
Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na niedzielę 27. dzień stycznia, którego łączny kurs wynosi 6.32. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

W pierwszym meczu na kuponie stawiamy, że Bayern zdobędzie przynajmniej dwa gole w 1. połowie starcia ze Stuttgartem. Na drugiej pozycji stawiamy, że Raptors wygrają w Dallas i pokryją niewielki handicap -1.5. Kupon wieńczymy typem na powyżej 1.5 gola dla Juventusu w wyjazdowym starciu z Lazio Rzym.

Good luck!

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś