Kupon na niedzielę 27.01. z kursem 6.32.

Kupon na dziś
Kupon na niedzielę 27.01. z kursem 6.32.
1 (20%) 1 vote

Kupon bukmacherski na niedzielę 27. dzień stycznia, którego łączny kurs wynosi 6.32. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.


W pierwszym meczu na kuponie stawiamy, że Bayern zdobędzie przynajmniej dwa gole w 1. połowie starcia ze Stuttgartem. Na drugiej pozycji stawiamy, że Raptors wygrają w Dallas i pokryją niewielki handicap -1.5. Kupon wieńczymy typem na powyżej 1.5 gola dla Juventusu w wyjazdowym starciu z Lazio Rzym.

Good luck!

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB