Typy tenisowe: Arantxa Rus – Dajana Jastremska

Typy tenisowe

Po emocjach związanych z Australian Open przenosimy się do Tajlandii, gdzie w ramach pierwszej rundy turnieju WTA w Hua Hin zmierzą się Arantxa Rus i Dajana Jastremska. Ukrainka jest zdecydowaną faworytką tego spotkania.

18-latka dobrze weszła w ten sezon i przyzwoicie spisała się w Australian Open. Doszła do 3. rundy i tam przegrała dopiero z Sereną Williams. Przed Melbourne też spisywała się nieźle, czego nie można powiedzieć o Holenderce. Rus rozpoczęła kwalifikacjami do Aussie Open, tam przegrała dość gładko z deblistką Richel Hogenkamp. Następnie doszła do finału turnieju ITF, a w Hua Hin przebrnęła kwalifikacje tracąc seta z Tajką sklasyfikowaną na 824. pozycji w rankingu WTA.

Obie tenisistki prezentują dość podobny styl gry. Obie są ofensywnie usposobione, lecz Holenderka w tej formie popełnia dużo błędów. Jest nieregularna i biorąc pod uwagę dotychczasowe występy Ukrainki nie ma czego szukać w tym starciu. Do tego Arantxa to leworęczna tenisistka, a z takimi Ukrainka radzi sobie bardzo dobrze. Dotychczasowy bilans jej pojedynków z mańkutkami wynosi 10-4, co tylko przekonuje do typu.

Co zagrać?

Jastremska lubi kontrolować grę, nieźle serwuje i jest skuteczna. Sądzimy, że mecz z Rus nie będzie dla niej trudną przeprawą i liczymy na jej łatwe zwycięstwo. Linia handicapu nie jest wysoka, więc śmiało polecamy typ -3.5 gema na Jastremską.

WTA Hua Hin: Arantxa Rus – Dajana Jastremska, typ: Jastremska -3,5 gema, kurs: 1.68.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Poniedziałek 17.02.
https://youtu.be/ffwUlDbPUXI
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

🎙🎙Podcast #kasujemy S01.E48. w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/5wX5mm2Z1BQxQBf3qWwjRl?si=uiIMZ2XGRA6GN99WPrB-aw

Podcast #kasujemy S01.E48. w Apple Podcasty https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=5af2b62a-a09e-4eb0-9ee6-4c599f612434

Load More…