Kupon na niedzielę 3.02. z kursem 3.69.

Kupon na dziś
Oceń

Kupon bukmacherski na niedzielę 3. dzień lutego, którego łączny kurs wynosi 3.69. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.


Pierwsze spotkanie na kuponie pochodzi z NBA, drugie z holenderskiej Eredivisie, a trzecie ze szkockiej Premiership.

Stawiamy, że Raptors wygrają z Clippers, którzy grają drugi mecz w ciągu dwóch dni i na pewno odbije się to na ich postawie.

Liczymy również na powyżej 3.5 gola w starciu PSV z Fortuną Sittard. Obie drużyny są bardzo overowe więc nie powinno dziś zabraknąć wielu bramek.

Na koniec stawiamy, że Celtic Glasgow zdobędzie przynajmniej dwa gole w wyjazdowym starciu z St. Johnstone.

Good luck!

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Typy na dziś

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB