Kupon na niedzielę 3.02. z kursem 3.69.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na niedzielę 3. dzień lutego, którego łączny kurs wynosi 3.69. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.


Pierwsze spotkanie na kuponie pochodzi z NBA, drugie z holenderskiej Eredivisie, a trzecie ze szkockiej Premiership.

Stawiamy, że Raptors wygrają z Clippers, którzy grają drugi mecz w ciągu dwóch dni i na pewno odbije się to na ich postawie.

Liczymy również na powyżej 3.5 gola w starciu PSV z Fortuną Sittard. Obie drużyny są bardzo overowe więc nie powinno dziś zabraknąć wielu bramek.

Na koniec stawiamy, że Celtic Glasgow zdobędzie przynajmniej dwa gole w wyjazdowym starciu z St. Johnstone.

Good luck!

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Typy na dziś

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy