Typy NBA: Toronto Raptors – Los Angeles Clippers

typy NBA

Na niedzielny wieczór wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto dziś zagrać. Wszystkie mecze zaplanowane na niedzielę rozpoczną się dość wcześnie, z uwagi na Superbowl. My zawitamy dziś do Toronto, gdzie miejscowi Raptors podejmą Los Angeles Clippers.

Stawiamy, że Raptors wygrają z Clippers różnicą przynajmniej 10 punktów. Ekipa z Kalifornii gra drugi mecz serii back to back po tym, jak wczoraj pokonali w Detroit tamtejszych Pistons. Dla drużyny z LA będzie to trzecie spotkanie w ciągu ostatnich czterech dni i zmęczenie musi dać znak o sobie.

Raptors po dwóch dniach przerwy są zdrowi i wypoczęci. Ostatnio przegrali u siebie z Milwaukee Bucks i naszym zdaniem dziś będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. Zmęczony rywal to idealny przeciwnik, aby wygrać i pokryć handicap -9.5 pkt.

Co postawić?

Stawiamy, że zespół z Toronto pokona Clippers różnicą przynajmniej 10 pkt.

Toronto Raptors – Los Angeles Clippers, typ: 1 (-9.5 pkt), kurs: 1.83.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Minionej nocy w NBA