Typy NBA: Toronto Raptors – Los Angeles Clippers

typy NBA
Oceń

Na niedzielny wieczór wybraliśmy z NBA jedno spotkanie, które naszym zdaniem warto dziś zagrać. Wszystkie mecze zaplanowane na niedzielę rozpoczną się dość wcześnie, z uwagi na Superbowl. My zawitamy dziś do Toronto, gdzie miejscowi Raptors podejmą Los Angeles Clippers.

Szok! Płatne typy z gwarancją! Sprawdź

Stawiamy, że Raptors wygrają z Clippers różnicą przynajmniej 10 punktów. Ekipa z Kalifornii gra drugi mecz serii back to back po tym, jak wczoraj pokonali w Detroit tamtejszych Pistons. Dla drużyny z LA będzie to trzecie spotkanie w ciągu ostatnich czterech dni i zmęczenie musi dać znak o sobie.

Raptors po dwóch dniach przerwy są zdrowi i wypoczęci. Ostatnio przegrali u siebie z Milwaukee Bucks i naszym zdaniem dziś będą chcieli wrócić na zwycięską ścieżkę. Zmęczony rywal to idealny przeciwnik, aby wygrać i pokryć handicap -9.5 pkt.

Co postawić?

Stawiamy, że zespół z Toronto pokona Clippers różnicą przynajmniej 10 pkt.

Toronto Raptors – Los Angeles Clippers, typ: 1 (-9.5 pkt), kurs: 1.83.

PZBUK oferuje nowym graczom świetny bonus w postaci darmowego zakładu w wysokości 50 zł. Jak go otrzymać?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu oraz postawić zakład z kursem minimum 1.8. Kwota zakładu kwalifikującego do skorzystania z oferty wynosi 50 zł lub więcej.

Czy przegrasz, czy wygrasz pierwszy zakład, gdy ponownie zalogujesz się na konto, otrzymasz za darmo 50 zł. Otrzymany zakład możesz wykorzystać na zakład wielokrotny z kursem min. 2.0.

Wygrane z darmowego zakładu obejmują wyłącznie kwotę ponad stawkę postawionego zakładu i co dla Ciebie najważniejsze nie są objęte wymogiem obrotu przed wypłatą.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji, która trwa tylko do końca roku. Kliknij TUTAJ, aby odebrać darmowy zakład 50 zł.

Minionej nocy w NBA

Komentarze

Komentarze

Dołącz do nas na FB