Kupon na piątek 9.08. z kursem 3.32.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na piątek 9. dzień sierpnia, którego łączny kurs wynosi 3.32. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

Pierwsze spotkanie na kuponie gramy w Szwajcarii i stawiamy, że Grasshoppers zdobędzie przynajmniej dwie bramki w starciu z Schaffhausen. (2. liga)

Na drugiej pozycji stawiamy na powyżej 2.5 gola w pojedynku austriackiej 2. ligi między rezerwami Austrii Wiedeń z Austrią Lustenau.

Na koniec zagramy w Baltimore i stawiamy, że Houston Astros wygrają z miejscowymi Orioles przynajmniej dwoma runami.

Good luck!

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy