Kupon na sobotę 6.01.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na sobotę 6. dzień stycznia, do którego dodaliśmy trzy mecze, a łączny kurs kuponu wynosi 3.89. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Gramy na domowe wygrane Atletico Madryt i Sevilli. Atletico od 7 lat nie traciło na własnym stadionie punktów z Getafe, notując komplet wygranych. Dziś nie ma innej możliwości niż wygrana gospodarzy.

W derbach Sewilli faworyt jest tylko jeden są nim gospodarze. Betis ma za mało jakości piłkarskiej, aby równać się z rywalem zza miedzy. Najnowsza historia derbów również przemawia za gospodarzami. Pewna jedynka!

Na koniec dajemy powyżej 2.5 gola w meczu Cagliari z Juventusem. Mistrzowie Włoch na 9 spotkań wyjazdowych aż 7 razy kończyli mecz overem 2.5, notując średnią 4.1 gola na mecz. Trzy gole dziś w Cagliari to minimum.

Kupon polecamy zagrać u świetnego bukmachera, jakim jest 1XBET. Kliknij TUTAJ, aby konto i grać u naprawdę dobrego buka. To obecnie najlepszy bukmacher na rynku! Jeśli klikniesz TUTAJ i założysz konto z tego linku otrzymasz bonus do 400 zł. Promocja działa tylko z czerwonego linku powyżej!

Reklama

Typy na rzuty rożne: Inter – Empoli https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-inter-empoli-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Cadiz – Espanyol https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-cadiz-espanyol/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Brighton – Chelsea https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-brighton-chelsea/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…