Kupon na wtorek 9.07. z kursem 5.34.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na wtorek 9. dzień lipca, którego łączny kurs wynosi 5.34. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

Pierwsze dwa spotkania na kuponie gramy w eliminacjach do Ligi Mistrzów. Na pierwszej pozycji stawiamy na powyżej 1.5 gola w meczu Araratu z AIK-iem Sztokholm.

Natomiast na drugiej pozycji liczymy na przynajmniej dwie bramki TNS w spotkaniu z KF Feronikeli.

 Na koniec przenosimy się do bejsbolowego All-Star Game i stawiamy na przynajmniej 9 runów w starciu obu konferencji MLB.

Good luck!

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama