Typy na dziś: Dundalk – Riga FC

Typy na dziś

Typy do Singla na środę 10. dzień lipca wybraliśmy z eliminacji do Ligi Mistrzów. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Typ na dziś – Singiel

Typujemy, że Dundalk zdobędzie przynajmniej dwie bramki w domowym spotkaniu z FC Ryga. Obie drużyny są liderami rozgrywek w swoich krajach, jednak wyżej stawiamy poziom piłki w Irlandii niż na Łotwie.

Dodatkowo Dundalk imponuje nam niesamowitą serią. Irlandczycy uczynili ze swojego stadionu prawdziwą twierdzę, wygrywając 11 z 12 ostatnich meczów. W większości tych spotkań zdobywali przynajmniej dwa gole. Gospodarze mają również więcej doświadczenia w europejskich pucharach, co powinno mieć kluczowe znacznie.

Ekipa z Rygi rok temu odpadła z pucharów już w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Europy, ulegając po rzutach karnych CSKA Sofia. Dziś nie dajemy im żadnych szans w starciu z mistrzem Irlandii. Wynik jaki chodzi nam po głowie to 2:0 lub 2:1.

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś: Jaki zakład postawić?

W związku z tym stawiamy, że Dundalk zdobędzie przynajmniej dwie bramki.

Dundalk – Riga FC, typ: 1 – powyżej 1.5 gola, kurs: 2.01.

Kupon bukmacherski w Fortunie:

Typy na dziś

„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany, a hazard związany jest z ryzykiem.” 

Podcast #kasujemy

Reklama