Kwiecień: Trener ma pozytywny ból głowy

sports news

– Wierzę, że do naszych chęci dołożymy jeszcze odpowiednie założenia taktyczne i ten wynik będzie pozytywny – wyznał Bartosz Kwiecień w rozmowie z oficjalnym serwisem Jagiellonii Białystok.

Zespół z Podlasia rozpocznie zmagania w grupie mistrzowskiej LOTTO Ekstraklasy od konfrontacji przed własną publicznością z Lechem Poznań. Podopieczni Ireneusza Mamrota na zakończenie rundy zasadniczej wygrali w stolicy Wielkopolski 2:0.

– Każdy mecz jest inny. Z pewnością będziemy chcieli wygrać, tak jak w Poznaniu, ale wszystko zweryfikuje boisko. Myślę, że trener ma pozytywny ból głowy. Jest nas wielu i może z tego korzystać – podkreślił 24-letni pomocnik wicemistrzów Polski.

– Każdy z nas jest ambitny i będziemy stawiać przed sobą kolejne cele. Mamy jeszcze sporo do ugrania i choć wielu nas już zdążyło skreślić, to ten sezon wciąż może się naprawdę dobrze zakończyć. O to będziemy walczyć – podsumował Kwiecień.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.