Petrak: Nie liczą się tylko mięśnie i siła

sports news

– Mieliśmy wielkie oczekiwania oraz według mnie umiejętności, aby wejść do ósemki – wyznał Oliver Petrak w rozmowie z oficjalnym serwisem Korony Kielce.

Podopieczni Gino Lettieriego rozpoczną zmagania w grupie spadkowej LOTTO Ekstraklasy konfrontacją ze Śląskiem Wrocław.

– Każda wygrana da nam więcej pewności siebie. Stworzy lepszą atmosferę. Jesteśmy teraz rozgoryczeni, ale musimy się podnieść jako drużyna – podkreślił Chorwat.

– Polska liga jest bardzo wyrównana. Graliśmy całkiem dobrze z Lechem oraz w pierwszej połowie z Zagłębiem, ale niestety nie udało nam się wówczas odnieść zwycięstwa. Musimy wrócić do wygrywania – mobilizuje kolegów pomocnik Korony.

– Według mnie w niektórych meczach graliśmy bardzo defensywnie, stwarzaliśmy sobie mało sytuacji, ale strzelaliśmy jednego gola i wygrywaliśmy. Teraz stwarzamy sobie więcej sytuacji, ale nie zdobywamy goli – analizował przyczyny słabszej formy Chorwat.

– Odpowiedzialność leży na rękach nas wszystkich, więc nie uciekamy od niej. W polskiej lidze jest tak, że drużyny mają często wielkie skoki jakości i ogromne spadki. Dla nas to trudny moment, a głowa to bardzo ważny element w futbolu. Nie liczą się tylko mięśnie i siła – podsumował Petrak.

(za korona-kielce.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.