Lambert: Moja baza jest bardziej stabilna

sports news

Robert Lambert wyciągnął wnioski z błędów z poprzednich lat i tym razem znacznie wcześniej rozpoczął przygotowania do nowego sezonu.

– Dość szybko dogadałem się z moimi klubami, więc mogłem się jedynie relaksować. Jak tylko skończył się ubiegły sezon od razu zaczęliśmy przygotowywać części nowych motocykli, a także porozumienia sponsorskie – ujawnił Lambert w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Mam nadzieję, że teraz jestem na to gotowy. Chcę być bardziej zorganizowany i nie zostawiać spraw na ostatnią chwilę. Moja baza jest bardziej stabilna. W Polsce miałem dwóch mechaników w zeszłym roku. Jeden był ze mną od czterech lat, lecz drugi odszedł, gdyż znużyły go podróże i presja – ujawnił Brytyjczyk.

– W tym roku mam nowego mechanika. Mam nadzieję, że zostanie. Jest bardziej doświadczony, co ułatwia współpracę. Kiedy w boksie jest ich dwóch nie muszę się martwić o to, że coś jest niegotowe, to zdejmuje również ciśnienie z mojego głównego mechanika – podkreślił zawodnik Speed Car Motoru Lublin.

– Tata jest moim mechanikiem, tak jak rok temu i będzie obecny również na wszystkich wyjazdach. Mam nadzieję, że za granicą wejdę w sezon płynnie I tego oczekuję. W polskiej lidze nie potrzebuję w boksie żadnych problemów, czy pomyłek. Dlatego mam dwóch mechaników. Mam nadzieję, że to będzie sezon pełen sukcesów – podsumował Lambert.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.