Novikovas: Nie lekceważymy Odry, nikt nie kalkuluje

sports news

– Musimy pokazać charakter i walczyć do końca, również dla trenera – wyznał Arvydas Novikovas w rozmowie z oficjalnym serwisem wicemistrzów Polski.

Zespół z Podlasia we wtorek zmierzy się na wyjeździe z Odrą Opole w tramach 1/4 finału rozgrywek o Puchar Polski.

– Z Górnikiem graliśmy nieźle, tylko zabrakło szczęścia. We Wrocławiu było inaczej. Musimy pokazać, że możemy dobrze grać w piłkę i walczyć o najwyższe cele – podkreślił reprezentant Litwy.

– Presja jest duża, ale my jesteśmy profesjonalistami i już wiele meczów graliśmy pod ciśnieniem. To nie jest dla nas nowość. Musimy pokazać charakter i zagrać w Opolu naszą piłkę – apeluje do kolegów rozgrywający wicemistrzów Polski.

– Rozmawialiśmy ze sobą w szatni, a także dzień później. To wszystko zostaje oczywiście w szatni, ale to była bardzo przydatna rozmowa. Wierzę, że pojedziemy do Opola i wygramy ten mecz. Musimy w to wierzyć. Wszyscy inni mogą w nas nie wierzyć – stwierdził Novikovas.

– Puchar zawsze jest inny niż liga. Nikt nie kalkuluje, wszyscy dają z siebie wszystko na jeden mecz. Odra będzie chciała się pokazać z dobrej strony przed piłkarską Polską i sprawić niespodziankę. My jednak nie lekceważymy rywala – podsumował Litwin.

(za jagiellonia.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.