Lambert: Poradziłbym sobie w Grand Prix

sports news

Robert Lambert w 2019 roku będzie pierwszym rezerwowym cyklu Speedway Grand Prix.

Brytyjczyk w minionym sezonie wywalczył brązowy medal Indywidualnych Mistrzostw Europy. Stanął również na najniższym podium Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów oraz zdobył u boku Taia Woffindena srebrny medal Speedway of Nations.

– Jazda w Grand Prix to nie jest dla mnie coś zupełnie nowego. Mam nadzieję, że będę w stanie poradzić tam sobie we właściwy sposób i mieć dobry wynik – wyznał Lambert w rozmowie z oficjalnym serwisem Indywidualnych Mistrzostw Świata.

– Oczywiście, jeśli dostanę szansę na udział w dużej liczbie rund, to bym spróbował i chciał zakwalifikować się bezpośrednio na następny rok. W tym sezonie mam jednak w planach jazdę w rundach kwalifikacyjnych. Chcę przez nie przejść – zapowiada Brytyjczyk.

– Będę ciężko pracował na awans, bo już w zeszłym roku byłem blisko. Najpierw jednak trzeba wejść do Grand Prix Challenge, czyli dostać się z półfinału – dodał Lambert.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.