Bajorek i Wanderley Silva wzmocnili Stal Mielec

sports news

Bartosz Bajorek i Davi Wanderley Silva zostali nowymi zawodnikami Stali Mielec – poinformowali dwukrotni mistrzowie Polski na swojej oficjalnej stronie.

Młody napastnik wyjechał z pierwszą drużyną już na zimowy obóz przygotowawczy w Turcji. Teraz parafował wieloletni kontrakt. – Za mną ciężka praca. Obóz był przepracowany przez całą drużynę bardzo dobrze, na bardzo dobrej intensywności. Musimy to potwierdzić teraz w lidze – przyznał Bajorek po złożeniu stosownych podpisów.

Na roczne wypożyczenie do Stali trafił natomiast ofensywny pomocnik z Brazylii. – Jestem bardzo zadowolony z przyjazdu do Polski. To kraj, który otworzył dla mnie drugą szansę na grę w Europie. Myślę, że w Mielcu i Polsce będą bardzo szczęśliwy i będę bardzo dobrze prezentował się na boisku – podkreślił Davi Wanderley Silva.

– Najlepiej czuję się na pozycji numer 10, grałem także często na prawej i lewej pomocy. Zagram tam gdzie wskaże mi trener i zrobię wszystko by pomóc zespołowi. W Mielcu jest wszystko co potrzebują piłkarze. Infrastruktura tutaj jest bardzo dobra, boiska, odnowa, drużyna, trener. To wszystko muszę wykorzystać, aby dobrze grać i pomóc zespołowi – dodał Latynos.

Stal Mielec zajmuje aktualnie trzecie miejsce w tabeli zaplecza LOTTO Ekstraklasy. Dwukrotni mistrzowie Polski tracą tylko punkt do drugiej w klasyfikacji Sandecji Nowy Sącz.

(za stalmielec.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.