Lampard: Pracujemy nad kilkoma transferami

sports news

Trener Chelsea – Frank Lampard przyznał w rozmowie z Sky Sports, że pracuje już nad kilkoma transferami, które mogłyby wzmocnić The Blues w trakcie letniego okienka transferowego.

– Mamy kilku dobrych młodych graczy, którzy są wspierani przez zawodników bardziej doświadczonych. Mimo tego potrzebujemy wzmocnień na kilku pozycjach – powiedział Lampard.

– W obecnym okresie koronawirusa trudno zaplanować niektóre rzeczy. Mimo tego bacznie obserwowaliśmy kilku zawodników i mamy parę pomysłów na wzmocnienie drużyny – dodał.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.