Sturridge wyjaśnia genezę swojej cieszynki

sports news

Były napastnik Liverpoolu – Daniel Sturridge wyjaśnił pochodzenie swojej charakterystycznej cieszynki, którą prezentuje po zdobyciu gola.

Anglik po każdym golu, który strzelił, prezentował taneczną cieszynkę, machając obiema rękami na boki.

– To nie jest fala, tak jak to nazywa FIFA, tylko to „taniec Sturridge” – śmieje się angielski napastnik.

– Wszyscy uważali moją cieszynkę za zabawną. Pierwszy raz wprowadziłem go podczas gdy grałem w Chelsea i mierzyliśmy się z United w Carling Cup – dodał.

– Od tego czasu on jednak bardzo ewoluował. Na początku nie był taki świetny, musiałem wiele rzeczy dopracować – zakończył Sturridge.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.