Lanzini: Chcę zostać w West Hamie

sports news

West Ham United chce przedłużyć kontrakt z Manuelem Lanzinim. Ofensywny pomocnik również jest zdecydowany, aby podpisać z „Młotami” nową długoterminową umowę.

Obecna obowiązuje jeszcze przez 12 miesięcy. Choć klub z Londynu ma opcję przedłużenia jej o kolejne dwa lata, to zamierza podpisać nowy i dłuższy kontrakt.

– Rozmawiam z klubem na temat pozostania w nim jeszcze dłużej. Oczywiście, że chcę zostać – powiedział Lanzini w rozmowie z „Sky Sports”.

– Czuję się tutaj jak w domu. To już dla mnie piąty sezon. Uwielbiam kibiców, fani uwielbiają mnie, a klub jest zdumiewający – dodał Argentyńczyk.

26-latek wrócił do gry po ciężkiej kontuzji, która wykluczyła go z gry na mistrzostwach świata w Rosji. Na starcie sezonu 2019/20 zagrał w obu meczach „Młotów” w podstawowym składzie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Podcast #kasujemy

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Środa 19.02.
https://youtu.be/_oJKs4kbHFA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #ucl

🎙🆕Podcast #kasujemy S01.E50 w Spotify.
https://open.spotify.com/episode/3tPUM2lMwJ9JahHN5uFcS8?si=PjgSVAHnTveYnKq2veHeBQ #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy

Podcast #kasujemy S01.E50. w Apple Podcasty #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478#episodeGuid=868582e0-faef-4c62-ade9-2227270a7c67

Load More…