NBA: Tyronn Lue wzmocni sztab szkoleniowy Clippers

sports news

Tyronn Lue, który był kandydatem na trenera Los Angeles Lakers, będzie pracował u lokalnego rywala. Szkoleniowiec doszedł do porozumienia z Clippers, gdzie będzie asystentem Doc’a Riversa – donosi Dave McMenamin z „ESPN”.


Lue był głównym kandydatem do przejęcia Jeziorowców, gdzie ponownie chciał pracować z LeBronem Jamsem. Obaj sięgnęli po tytuł mistrzowski NBA w Cleveland w 2016 roku. Szkoleniowiec nie doszedł jednak do porozumienia w sprawie warunków kontraktu i Lakers ostatecznie zatrudnili Franka Vogela.

Skorzystali na tym Clippers, gdzie będzie on głównym asystentem trenera Riversa. Obaj współpracowali razem w Bostonie przez dwa sezony (2011-2013) i następnie przez rok w Clippers (2013/14).

Lue został zwolniony z Cleveland Cavaliers po zaledwie sześciu meczach sezonu 2018/19. Ekipa z Ohio przegrała wszystkie z nich. Wcześniej Kawalerzyści pod jego wodzą trzy razy z rzędu zagrali w Finałach NBA.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB