Laporte: Manchester City daje mi wszystko

sports news

Aymeric Laporte podpisał nowy kontrakt z Manchesterem City, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2025 roku. Środkowy obrońca podkreślił, że z „Obywatelami” może zdobyć każde możliwe klubowe trofeum.

– Nie mógłbym być bardziej szczęśliwy po związaniu się na tak długi okres z Manchesterem City. Od kiedy tutaj trafiłem, czułem się bardzo dobrze dzięki Pepowi i zawodnikom – powiedział Laporte po parafowaniu umowy.

– Ten klub daje mi wszystko czego potrzebuję, abym grał coraz lepiej. Już zrobiłem postępy i chcę kontynuować tę drogę, aby stawać się coraz lepszym – dodał Francuz.

– Oczywiście chcę zdobywać trofea i czuję, że Manchester City to jest najlepsze miejsce, aby zrealizował wszystkie swoje ambicje – stwierdził.

24-latek trafił na Etihad Stadium w styczniu 2018 roku z Athletiku Bilbao. W obecnym sezonie wystąpił w 36 meczach City we wszystkich rozgrywkach. Strzelił w nich cztery gole i zanotował jedną asystę.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.